


CALMA
Kompaktowa sauna o nowoczesnym designie – Twój prywatny azyl. Prosta, minimalistyczna bryła w eleganckim, ciemnym wykończeniu idealnie wpisze się w każdą przestrzeń. Duże, w pełni przeszklone frontowe drzwi i ściana nadają całości lekkości i nowoczesnego charakteru. Tworzą one piękny kontrast z wnętrzem, gdzie naturalne drewno dba o ciepłą, przytulną atmosferę sprzyjającą wyciszeniu i regeneracji.
Trzy filary naszej pracy

Personalizacja
Projektujemy i budujemy sauny w 100% dopasowane do Twojej przestrzeni, potrzeb i stylu życia. Ty decydujesz o detalach, my zamieniamy Twoją wizję w perfekcyjnie zrealizowany projekt.
Design
Stawiamy na minimalistyczne, ale bezkompromisowo eleganckie wykończenie, które sprawia, że sauna staje się luksusową ozdobą każdej przestrzeni.
Jakość
W tej kwestii nie ma u nas miejsca na ustępstwa. Wykorzystujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane, najwyższej klasy drewno i niezawodne materiały, aby stworzyć produkt na lata.
CALMA
Dopracowana sauna ogrodowa
Mała forma, wielki relaks. Poznaj CALMĘ – naszą najmniejszą i najbardziej kompaktową saunę ogrodową. Choć zajmuje niewiele miejsca, mieści w sobie wszystko, czego potrzebujesz do pełnej regeneracji. Jej minimalistyczna bryła i duże przeszklenia sprawiają, że idealnie wpisuje się w każdą, nawet niewielką przestrzeń.
Co wyróżnia model CALMA ?
Specyfikacja techniczna
Poznaj szczegółowe parametry:
| Model | CALMA |
|---|---|
| Przeznaczenie | Zewnętrzna sauna ogrodowa (całoroczna) |
| Pojemność | 2-3 osoby (komfortowy układ ławek) |
| Konstrukcja ścian | Drewno konstrukcyjne C24 |
| Izolacja termiczna | Wełna mineralna, ocieplona podłoga |
| Wymiary zewnętrzne (W x S x G) | 240cm x 160cm x 160cm |
| Wymiary wewnętrzne sauny (W x S x G) | 220cm x 140cm x 140cm |
| Przeszklenie / Drzwi | Hartowane szkło 8 mm |
| Wykończenie dachu | Blacha |
| Dodatkowe udogodnienia | Drzwi frontowe |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Stwórz saunę dopasowaną do Twoich potrzeb
Możliwość konfiguracji:
Model pieca
Do wyboru oferujemy piec elektryczny lub tradycyjny piec na drewno – w zależności od Twoich preferencji.
Kolor wykończenia
Oferujemy szeroką gamę kolorów wykończenia – od klasycznej czerni i brązu po nowoczesną biel.
Rodzaj drewna
Pracujemy z różnymi gatunkami drewna, m.in. świerkiem, abachi oraz thermowood.
Przeszklenie
Dostępne są przeszklenia przezroczyste, dymione lub z efektem odbicia.
Oświetlenie
Oferujemy nowoczesne oświetlenie LED oraz możliwość montażu oświetlenia zewnętrznego.
Dodatki
Chcesz głośniki, inne ułożenie ławek lub dodatkowe wyposażenie? Wszystko możemy dostosować do Twoich potrzeb.
- jakość
- deseign
- projekt
Technologia dopasowana do Twoich potrzeb
W naszej ofercie stawiamy na elastyczność i najwyższą jakość. Budujemy zarówno nowoczesne sauny ocieplane w konstrukcji szkieletowej, jak i klasyczne, niezwykle trwałe sauny wykonane z balika Thermowood.
Niezależnie od tego, na którą technologię się zdecydujesz, możesz być pewien jednego: każda nasza sauna jest w 100% przemyślana. Projektujemy i wykonujemy je z dbałością o najmniejszy detal.



