


COMPACTA
COMPACTA – Wybierz swój wymiar i styl. Odkryj potęgę tradycyjnego saunowania w nowoczesnym wydaniu. Sauna CALDARIA to w pełni całoroczna konstrukcja, która dopasowuje się do Ciebie. Od konfiguracji ławek, przez wybór szlachetnego drewna (ThermoWood, Abachi), aż po indywidualny design elewacji – stwórz azyl, który idealnie wkomponuje się w architekturę Twojego ogrodu. Pełne ocieplenie i profesjonalna wentylacja gwarantują najwyższy komfort seansu o każdej porze roku.
Trzy filary naszej pracy

Personalizacja
Projektujemy i budujemy sauny w 100% dopasowane do Twojej przestrzeni, potrzeb i stylu życia. Ty decydujesz o detalach, my zamieniamy Twoją wizję w perfekcyjnie zrealizowany projekt.
Design
Stawiamy na minimalistyczne, ale bezkompromisowo eleganckie wykończenie, które sprawia, że sauna staje się luksusową ozdobą każdej przestrzeni.
Jakość
W tej kwestii nie ma u nas miejsca na ustępstwa. Wykorzystujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane, najwyższej klasy drewno i niezawodne materiały, aby stworzyć produkt na lata.
COMPACTA
Dopracowana sauna ogrodowa
Szukasz idealnego połączenia nowoczesnego designu, bezkompromisowej trwałości i inżynieryjnego kunsztu? Nowoczesna sauna ogrodowa COMPACTA to produkt klasy premium, stworzony z myślą o najbardziej wymagających miłośnikach relaksu na świeżym powietrzu. Jej kubiczna, elegancka forma perfekcyjnie wpisuje się w architekturę współczesnych ogrodów, tworząc luksusową, prywatną strefę odnowy biologicznej tuż za Twoimi drzwiami.
Co wyróżnia model COMPACTA?
Specyfikacja techniczna
Poznaj szczegółowe parametry, które czynią saunę COMPACTA liderem w swoim segmencie:
| Model | COMPACTA |
|---|---|
| Przeznaczenie | Zewnętrzna sauna ogrodowa (całoroczna) |
| Pojemność | 4-6 osoby (komfortowy układ ławek) |
| Konstrukcja ścian | Drewno konstrukcyjne C24 |
| Izolacja termiczna | Wełna mineralna, ocieplona podłoga |
| Wymiary wewnętrzne sauny(W x S x G) | 220cm x 230cm x 220cm |
| Wymiary zewnętrzne (W x S x G) | 240cm x 250cm x 240 cm |
| Przeszklenie / Drzwi | Hartowane szkło 8 mm |
| Wykończenie dachu | Blacha |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Stwórz saunę dopasowaną do Twoich potrzeb
Możliwość konfiguracji:
Model pieca
Do wyboru oferujemy piec elektryczny lub tradycyjny piec na drewno – w zależności od Twoich preferencji.
Kolor wykończenia
Oferujemy szeroką gamę kolorów wykończenia – od klasycznej czerni i brązu po nowoczesną biel.
Rodzaj drewna
Pracujemy z różnymi gatunkami drewna, m.in. świerkiem, abachi oraz thermowood.
Przeszklenie
Dostępne są przeszklenia przezroczyste, dymione lub z efektem odbicia.
Oświetlenie
Oferujemy nowoczesne oświetlenie LED oraz możliwość montażu oświetlenia zewnętrznego.
Dodatki
Chcesz głośniki, inne ułożenie ławek lub dodatkowe wyposażenie? Wszystko możemy dostosować do Twoich potrzeb.
- jakość
- deseign
- projekt
Technologia dopasowana do Twoich potrzeb
W naszej ofercie stawiamy na elastyczność i najwyższą jakość. Budujemy zarówno nowoczesne sauny ocieplane w konstrukcji szkieletowej, jak i klasyczne, niezwykle trwałe sauny wykonane z balika Thermowood.
Niezależnie od tego, na którą technologię się zdecydujesz, możesz być pewien jednego: każda nasza sauna jest w 100% przemyślana. Projektujemy i wykonujemy je z dbałością o najmniejszy detal.



